תקנון האתר

1. הקדמה
תקנון זה חל על השימוש באתר DreamyDecor.co.il
הנמצא בבעלות ובניהול החברה. ברכישת מוצר באתר הלקוח מסכים לתקנון זה המהווה חוזה מחייב בין הלקוח לבין החברה.
2. הזמנת מוצרים
האתר מאפשר רכישה נוחה ובטוחה באמצעות כרטיס אשראי בלבד. הלקוח יכול לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד גמר המלאי. מחיר המוצר באתר כולל מע"מ.
3. מדיניות ביטולים והחזרות
ללקוח הזכות לבטל את העסקה באמצעות פנייה לשירות הלקוחות של החברה באמצעות דואר אלקטרוני. ביטול העסקה יהיה תקף רק לאחר קבלת אישור מהחברה. במקרה שהביטול יאושר, יש להחזיר את המוצר לחברה שם כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר יחולו על הלקוח. מדיניות ביטול העסקאות המפורטת לעיל תחול רק על מוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו דרך מקור אחר.
4. משלוח
החברה תדאג לספק את המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר המכירה, תוך 7-21 ימי עסקים. החברה לא תהיה אחראית לכל עיכוב ו/או איחור באספקה ​​ו/או אי אספקה ​​שייגרמו מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה. המוצר יסופק לכתובת שמסר הלקוח במעמד הרכישה.
5. אחריות ושירות
האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה. האחריות למוצר ניתנת לתקופה של 30 יום ממועד הרכישה. במהלך תקופת האחריות החברה תספק החלפת המוצר או החזר מלא. האחריות תקפה רק ללקוח שיש לו הוכחת רכישה מקורית ורק אם הרכישה בוצעה דרך אתר החנות והמכירות DreamyDecor.co.il.
6. מדיניות פרטיות
החברה מחויבת לשמור על סודיות פרטי הלקוח ותעשה בו שימוש למטרות רכישה ומשפט בלבד. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ישמש למטרות שיווק ללא רשות. במידה והלקוח מעוניין להסיר את פרטיו האישיים מרשימת התפוצה של החברה בכל עת, יוכל לשלוח מייל לכתובת support@dreamydecor.co.il.
7. קניין רוחני
כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן בבעלותה הבלעדית של חברת DreamyDecor. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע מהאתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה מראש ובכתב מטעם החברה.
8. חוק חל וסמכות שיפוט
תקנון זה כפוף לחוק ולסמכות השיפוט בישראל. כל מחלוקת הנובעת מפרשנות או יישום תקנון זה תוכרע בבתי המשפט המוסמכים בתל אביב, ישראל.
9. שונות
החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת ולשלול את זכות הרכישה באתר המכירה לפי שיקול דעתה. הלקוח אחראי לכל הסיכונים והחבויות בגין אובדן, נזק, ונזק לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושו ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים משימוש ו/או אי שימוש במכשיר. מוצר, למעט מקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.